לקוחות מספרים

תודה לכל אלה שבחרו בנו

"לקחנו את שירותיו של ירון לטובת יעוץ וליווי של מנהלי מוסדות חינוך בתחום הגדלת הרישום, בתחום מיתוג חיובי למוסד וטיוב העבודה השיווקית ל'קהל הלקוחות' של המוסד. ירון עשה עבודה מצוינת ויעילה במיוחד בליווי ובייעוץ והביא לתוצאות מוצלחות מאוד. ירון עובד בצורה מקצועית מאוד ומובנת והיישום של השיטה שלו הביא להצלחה גדולה. אני ממליץ מאוד ובטוח שאחרי שתעבדו איתו תמליצו גם אתם".
אורי מנדלסון
סמנכ"ל לשעבר באגודת ידידי החמ"ד האגודה לקידום החינוך הממלכתי בישראל
"ירון בעל תכונות איכותיות, אדם נעים הליכות, תמיד היה זמין וקשוב לנו. עמד בלוחות הזמנים, מקצועי ויצירתי בפתרונות ובדרך שבה הוביל אותנו. הוא יודע לעשות את החיבורים עם גורמי חוץ וגורמי פנים. ממליצים עליו בחום".
גילה ערוסי
מנהלת חמ"ד אריאל רמלה
"אחרי תקופה מאתגרת, הרגשנו צורך לבנות ולהגדיר מחדש את החזון והערכים של המקום. עברנו עם ירון תהליך של אפיון מחודש של המקום, בנינו תכנית עבודה וקיבלנו הרבה מאוד עצות פרקטיות לחלוקת תפקידים בצוות, לשיתוף פעולה עם הורים ובכל מה שקשור להעצמת בית הספר והגדלת הרישום. ירון תמיד נמצא לימיננו ונותן מענה לכל התלבטות, כל פעם שהייתי צריך את ירון הוא היה זמין וקשוב אלי ולצוות לשמוע אותנו, להדריך ולתת ביטחון".
הרב חנן פרוכטר
קול יהודה, בית שמש
"זכיתי לחלוק עם ירון חזון ועשייה משותפת בעבודתו כמנטור, מנחה מנהלים ובעלי תפקידים נוספים בחינוך הדתי במסגרת תוכנית לליווי בתי הספר. התפקיד אותו מילא ירון בהצלחה מרובה הינו תפקיד המשלב בין יכולות ארגוניות והוצאה לפועל של תוכנית מתודולוגית לבין יכולת אבחון וניתוח מצבים ותהליכים תוך מחויבות למערכות והשגת היעדים כשהכל תובע גם יחסי אנוש מעולים. בכל מרכיבי התוכנית עמד ירון בשביעות רצון גדולה של השטח שקיבל את הנחייתו ושביעות רצוננו כהנהלה תוך עמידה ביעדי התוכנית".
רות רוזנצוויג
מנכ"לית אגודת ידידי החמ"ד, לשעבר
"כמה דברים על התהליך שעברנו עם ירון חכמון: התהליך מכוון בסופו של דבר להביא עוד תלמידים לישיבה. אבל אנחנו התחלנו אותו קודם כל בתהליך אימון של 'מה אנחנו רוצים מעצמנו?'. תהליך האימון הזה, היה מאוד מאוד מדויק וטוב. הוא נתן לנו זווית הסתכלות חדשה ויכולת לחדד מה אנחנו באמת רוצים בדרך המיוחדת של הישיבה. התהליך נתן לנו המון התלהבות והסתכלות עומק חדשה על העניין."
הרב נתנאל יוסיפון
ראש ישיבת ההסדר 'אורות נתניה'
"ירון, תודה רבה על תהליך ליווי ארוך ומקצועי שערכת איתנו. במהלך תכנית הליווי, "צללנו" לחזון בית הספר, לערכים ולמשימות, תוך שהם מתכתבים עם הציבור: ההורים והילדים, ברזולוציה של העיר פתח תקווה. התהליך היה מובנה, עקבי ומקצועי, תוך התעניינות מתמדת, ודחיפה כל הזמן קדימה. גם הכלים המקצועיים הועילו לנו מאוד, ותרמו רבות לרישום המשמעותי שהגענו אליו לבסוף. תבורך בהמשך עשיה משמעותית לטובת ילדי ישראל בכל אתר ואתר".
הרב יששכר רקובר
מנהל מוסדות מוריה
"החוכמה של המלווה לא תסולא מפז – היא עשתה בנו שינוי מאוד משמעותי, כבר בסוף השנה שהתהליך הסתיים בתוכנו - פתאום התחיל לזרום גל של תלמידים שבאו לבדוק את המקום".
הרב הלל רוטקוף
ראש ישיבת בני נצרים
"רואים הרבה פירות ורישום גדול לשנה הבאה, אני ממליץ בחום מאוד מאוד גדול להשתמש בשירותיו של ירון".
יאיר פורת
מנהל מוריה מעלה אדומים
"לשמחתי, קיבלתי המלצה מחבר להתייעץ עם ירון כדי לקחת קדימה את קבוצות הלומדים שלנו. לאחר מספר מפגשים הבנתי שאין כאן אלא חוסר ידע, אותו השלים לי ירון באופן המותאם למצבי וצרכי. ההתייעצות גם סייעה לי לבטוח יותר ביכולותיי כאשר הבנתי מהי התנהלות נכונה, וכן עזרה לי לקבל החלטות נכונות בזמן אמת. אני ממליץ לכל מי שמעוניין להצליח במשימה ערכית חינוכית, לעבוד ברמה גבוהה ומקצועית, ולהתייעץ לשם כך עם אנשים המצויים בתחום. כך המאמצים ייתנו פרי באופן הטוב ביותר. אין לי ספק שבלי ההכוונה הראשונית של ירון, ארגון 'עיתים לתורה' לא היה מגיע לאיפה שהוא היום".
אריאל קמניצקי
מנהל קבוצות לומדים 'עיתים לתורה'
"רוצים להמליץ בחום על ירון חכמון. עשינו תהליך סדור בתחילת שנה שעברה, התהליך היה מאוד מעמיק וחשוב. עברנו תהליך אפיון של המוסד לראות באמת את הבשורה של המקום, הנקודה הזאת נעשתה בצורה מאוד טובה, מעמיקה ויסודית. הליווי של ירון מאוד נעים, מאוד זורם, מאוד בגובה העיניים ומאוד מתאים את עצמו לאנשים שאיתו...
אין לנו ספק שהנדבך שהתחלנו את השנה וכל התהליך שעברנו עם ירון הצמיח אותנו לגדילה מאוד משמעותית הן באיכות והן בכמות...
אחד הדברים שבהחלט פרודוקטיביים ויכולים להועיל זה לפנות לירון ולעבור איתו תהליך, אנחנו בהחלט ממליצים בחום".
הרב אביהוא פישפדר
ראש ישיבת ההסדר אורות אשקלון
"כישיבה זכינו היטב בליוויו המסור של ירון חכמון, זה היה בשבילנו ממש השפעה יקרה וטובה שהתלבשה על כל הרצונות שלנו וליוותה אותנו למקום מועיל מאוד, מציע בלב שמח בהמלצה חמה להיעזר בו. כל תחום היום שאנו עוסקים בו, טוב ליעל אותו זו בדיקה וביקורת פנימית ושיפור ומה יותר טוב שעולם התורה יזכה לשפר עצמו עוד ועוד... זכות לנו שאחד מבניה של התורה הארצישראלית מסייע להגדיל את האורות ואת הכלים של התורה הקדושה שכולנו שליחים להגדלת אורה".
הרב דודי דודקביץ
רב היישוב יצהר וראש ישיבת רועה ישראל
מספרים עלינו
1
הרב דודי דודקביץ ראש ישיבת רועה ישראל מספר על הליווי של ירון חכמון אורות וכלים
הרב דודי דודקביץ ראש ישיבת רועה ישראל מספר על הליווי של ירון חכמון אורות וכלים
2
הגדלת רישום למוסדות החמ"ד - המלצה מרגשת
הגדלת רישום למוסדות החמ"ד - המלצה מרגשת
3
הרב נתנאל יוסיפון ראש ישיבת ההסדר נתניה מספר על ליווי של ירון חכמון  אורות וכלים
הרב נתנאל יוסיפון ראש ישיבת ההסדר נתניה מספר על ליווי של ירון חכמון אורות וכלים
4
הרב אביהוא פישפדר ראש ישיבת ההסדר באשקלון מספר על התהליך עם ירון והצמיחה של הישיבה בכמות ובאיכות
הרב אביהוא פישפדר ראש ישיבת ההסדר באשקלון מספר על התהליך עם ירון והצמיחה של הישיבה בכמות ובאיכות
5
ראש ישיבת בני נצרים הרב הלל רוטקוף משתף על הליווי של ירון חכמון אורות וכלים
ראש ישיבת בני נצרים הרב הלל רוטקוף משתף על הליווי של ירון חכמון אורות וכלים
6
יאיר בן פורת מספר על הליווי של ירון חכמון אורות וכלים ועל התוצאות
יאיר בן פורת מספר על הליווי של ירון חכמון אורות וכלים ועל התוצאות
ידידי החמד
מלאה הארץ דעה
אביב התורה
קרית חינוך שעלבים
לוגו חותם
עיתים לתורה
לוגו בני ציון
בוחרים במשפחה
קרן טוב לתורה ולחסד
לוגו לשם
מכון אורות הירושלמי לוגו
ארגון ליבה
רועה ישראל יצהר
לוגו ישיבת ההסדר נתניה
אולפנת בני עקיבא אמנה כפר סבא
כפר נוער בני עקיבא תום
קרית חינוך שעלבים
ישיבת אורות התורה והחסד אשקלון
ישיבת ההסדר נתיבות לוגו
ישיבת דעת תבונות
ישיבה לצעירים תורת החיים
ישיבת קול יהודה
חמד הרין רמלה
אביר יעקב יבנה
299211707_503470698255680_3415275354933585520_n
66137922_705888249864238_5528066562893807616_n
הישיבה הגבוהה בני נצרים
לוגו ישיבת עוד יוסף חי
תורת חיים לוגו
חזון יעקב אשדוד
חמד תירוש ירושלים
ישיבת נתיבות נריה
מים חיים ירושלים

רוצים לדעת כיצד להגדיל את הרישום למוסד שלכם? הרשמו כאן וקבלו את המדריך להגדלת רישום מוסד חינוכי ללא עלות

לוקח זמן למנהלים להפנים שכדאי לקחת עזרה מקצועית בגיוס תלמידים, צריך בשביל זה פתיחות נפשית להגדיר את אופייה של הישיבה, ולמקד את קהל היעד, וגם להגדיר למי אני לא יודע לתת מענה, וגם להשקיע בזה תקציב מהמינוס שלפעמים קיים...
נכנסנו לתהליך גיוס תלמידים מזורז עם ירון חכמון. ובתוך חודש הפקנו תוכנית משמעותית, שהצליחה להכפיל את מספר התלמידים באותה השנה. אל תחכו לרגע האחרון...

בניהו הוכמן, מנהל ישיבת אורחות מרדכי כוכב השחר, לשעבר

לאחר כשנה של פעילות והתקדמות יפה בהקמת קבוצות לימוד גמרא ברמה גבוהה לבוגרי ישיבות, מה שקרוי כיום 'עיתים לתורה', נוכחתי לדעת ש'כשאני לעצמי - מה אני'. הבנתי שבשביל שהמיזם יהפוך למשמעותי ורחב עלי לעבוד במקצועיות. אלא שלא היו לי הידע והכלים לעשות זאת.
לשמחתי, קיבלתי המלצה מחבר להתייעץ עם ירון איך כדאי לעשות זאת. את ירון הכרתי כבר לפני כן, מה שעזר לי להתגבר על התחושה הראשונית של חשיפת 'חולשה'. לאחר מספר מפגשים הבנתי שאין כאן אלא חוסר ידע, אותו השלים לי ירון באופן המותאם למצבי וצרכי. ההתייעצות גם סייעה לי לבטוח יותר ביכולותיי כאשר הבנתי מהי התנהלות נכונה, וכן עזרה לי לקבל החלטות נכונות בזמן אמת.
אני ממליץ לכל מי שמעוניין להצליח במשימה ערכית חינוכית, לעבוד ברמה גבוהה ומקצועית, ולהתייעץ לשם כך עם אנשים המצויים בתחום. כך המאמצים ייתנו פרי באופן הטוב ביותר.
אין לי ספק שבלי ההכוונה הראשונית של ירון, ארגון 'עיתים לתורה' לא היה מגיע למה שהוא כיום.

אריאל קמניצקי, ראש תוכנית לומדים עיתים לתורה

ירון בעל תכונות איכותיות, היה זמין לנו תמיד, קשוב עמד בלוחות זמנים, מקצועי ויצירתי בפתרונות ובדרך שבה הוביל אותנו, הוא אדם נעים הליכות.
ירון יודע לעשות את החיבורים עם גורמי חוץ וגורמי פנים. מאחלים לו הצלחה רבה וממליצים עליו בחום.

גילה ערוסי, מנהלת חמ"ד אריאל רמלה

זכיתי לחלוק עם ירון חזון ועשייה משותפת בעבודתו כמנטור, מנחה מנהלים ובעלי תפקידים נוספים בחינוך הדתי במסגרת תוכנית לליווי בתי הספר.
התפקיד אותו מילא ירון בהצלחה מרובה הינו תפקיד המשלב בין יכולות ארגוניות והוצאה לפועל של תוכנית מתודולוגית לבין יכולת אבחון וניתוח מצבים ותהלכים תוך מחויבות למערכות והשגת היעדים כשהכל תובע יחסי אנוש מעולים.
בכל מרכיבי התוכנית עמד ירון בשביעות רצון גדולה של השטח שקיבל את הנחייתו ושביעות רצוננו כהנהלה תוך עמידה ביעדי התוכנית.

רות רוזנצוויג, מנכלי"ת אגודת ידידי החמד, לשעבר